ZEBRA PERDE YIKAMA

Zebra perde yıkama İşinizi Profesyonellere bırakın

Günümüzde bir çok halı yıkama, koltuk yıkama hatta oto yıkamacılar stor perde yıkama hizmeti vermektedir. Ancak storların kumaşı hassas olduğu için bu konuya dikkat edilmemektedir. Şöyle ki; stor perdenin kumaşı kolalı apre kaplıdır ve normal deterjanlar kumaşa zarar verir. Dolayısıyla stor kumaşına uygun şekilde deterjan kullanılmalıdır. Maalesef bir çok stor perde yıkama firması bile bu konuya dikkat etmeden stor yıkama işine girmiştir.

stor Perde Yıkamada Kullanılan Deterjanların Stor Perde Kumaşınıza Uygun Organik, Insan Sağlığına Zararlı Kimyasal Maddeler Içermeyen Deterjanlar Olması Gerekmektedir. Kimyasal Ilaçlarla Yıkanan Stor Perdeler Yıpranır Ve Ömrü Kısalır. Yalnızca Stor Perde Kumaşları Için Özel Tasarlanmış Bitkisel Deterjan Çeşitlerimizle Her Stora Uygun Farklı Deterjanlar Kullanıyoruz. Kimyasal Içerikli Deterjanları Kullanarak Insan Ve Çevre Sağlığını Tehlikeye Atmıyor, Perdenizin Yıpranmasını Önlüyoruz

Zebra perde yıkama İşinizi hizmetleri

Hava kirliliğinin yoğun olduğu yerlerde, sürekli buhar ve yağ olan mutfaklarda, sigara içilen odalarda bütün perdeler gibi stor perdeler de kolayca kirlenir. Kirlenen perdeler ortama kötü bir koku ve hoş olmayan bir görüntü getirir. Bu nedenle stor perdelerin en geç 6 ayda bir yıkanması ve temizlenmesi gerekmektedir. Stor perdelerinizi evinizden, işyerinizden teslim alıyor. numaralandırdıktan sonra tek tek sökerek yıkıyor, temizliğini kontrol ettikten sonra evinize, işyerinize teslim ediyoruz. Tekrar yerlerine takıyoruz. Stor perdeler kumaş olmalarına rağmen çamaşır makinesinde yıkanmaz. küçük olan bazı lekeler ıslak mendil ya da bir bez yardımıyla temizlenebilir. Ancak hijyen ve sağlık için mutlaka kurumsal halı yıkama firması tarafından, profesyonel şekilde yıkanmalıdır. Stor perdelerinizi kumaş özelliklerine uygun şekilde özel stor yıkama makineleri ile yıkayarak sizlere sunuyoruz.